Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

 

 

Готуємося до чемпіонату України з гирьового спорту

Дата створення: 09:49 16.11.2016

Бобринецькі спортсмени-гирьовики неодноразово показували свій високий рівень підготовки, займаючи призові місця не тільки в чемпіонаті України,  а й на  рівні чемпіонатів Європи та світу. В даний час триває підготовка до чемпіонату України з гирьового спорту серед учнів загальноосвітніх шкіл та дитячо-юнацьких спортивних шкіл, що пройде у місті Токмак Запорізької області  з 18 по 20 листопада. Бобринецьку міську об’єднану територіальну громаду будуть представляти 8 спортсменів-гирьовиків з КЗ « Дитячо-юнацька спортивна школа».   Міський голова Сніжко В.В  передав тренерам спортсменів   Гольші І.В.  та Намєсніку І.І. комплекти нової спортивної форми. Валерій Вадимович побажав спортсменам вдалого виступу на чемпіонаті України та висловив сподівання, що нова форма в патріотичних кольорах та  з назвою рідного міста надихне наших спортсменів до перемоги і принесе команді спортивні успіхи.

Відбулися змагання з настільного тенісу серед  учнів  загальноосвітніх шкіл.

Дата створення: 08:34 16.11.2016

11 листопада 2016 року відбулися змагання з настільного тенісу серед  учнів  загальноосвітніх навчальних закладів Бобринецької об’єднаної територіальної  громади.  В змаганнях приймали участь команди з Комунальних закладів «НВК «Гімназія ЗШ №1», «ЗШ № 5», «ЗШ № 3»,    «ЗШ №4».

Пенсійний фонд України модернізував веб-портал електронних послуг

Дата створення: 16:43 15.11.2016

        З 1 листопада 2016 року запрацював оновлений веб-портал електронних послуг Пенсійного фонду України. Завдяки новим функціональним можливостям значно розширено дистанційний доступ громадян до послуг, що надаються Фондом. Відтак, користувачі веб-ресурсу без черг і зайвих витрат часу можуть скористатись наступними електронними послугами: - отримувати інформацію, накопичену в базах даних персоніфікованого обліку; - здійснювати контроль за даними, що вносяться до системи персоніфікованого обліку та впливають на пенсійні права (для працюючих); - отримувати відомості з власної пенсійної справи (для пенсіонерів) щодо суми призначеної пенсії, з урахуванням усіх встановлених надбавок, виду пенсії, закінчення строку виплати пенсії тощо; - подавати заяву – запит на попереднє замовлення паперових документів, а саме: виписки з системи персоніфікованого обліку, виписки з пенсійної справи (для пенсіонерів), виписки про стан розрахунків з ПФУ (для страхувальників); - подавати скарги до органів Пенсійного фонду; - подавати заяви про призначення пенсії до органів Пенсійного фонду; - подавати заяви про перерахунок пенсії у зв’язку з набутим страховим стажем до органів Пенсійного фонду (для пенсіонерів); - записатися на прийом до органу Пенсійного фонду з можливістю вибору часу, зручного для відвідування Фонду.

До уваги керівників юридичних осіб.

Дата створення: 16:41 15.11.2016

Постановою Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року №440 затверджено Порядок ведення Реєстру неприбуткових установ та організацій, включення неприбуткових підприємств, установ та організацій до Реєстру та виключення, згідно з яким неприбуткові організації, які не приведуть свої установчі документи відповідно до норм пункту 133.4 статті 133 Податкового кодексу України, після 1 січня 2017 року виключаються контролюючим органом з Реєстру неприбуткових установ та організацій.

ЗМІНЮВАТИ НАЗВУ ВУЛИЦІ У ПАСПОРТІ НЕОБОВ'ЯЗКОВО

Дата створення: 16:32 15.11.2016

У законодавстві не прописані строки зміни назви села, вулиці у документах. Привести документи згідно норм чинного законодавства  можуть вимагати лише деякі нотаріуси, міграційна служба при оформленні закордонного паспорта та під час реєстрації фізичної особи- підприємця. З незміненими документами громадяни нашого міста мають право отримати будь-яку адміністративну послугу.  Процедура вписання нової назви займе лише 5-10 хвилин у Відділі реєстрації міської ради ( уразі проставлення відмітки в паспорті про реєстрацію місця проживання Бобринецькою міською радою) або Бобринецькому районному секторі Управління Державної міграційної служби України в Кіровоградській області. Послуга безоплатна, однак не обов'язково робити такі зміни.  Одночасно звертаємося з проханням вчасно проводити інші процедури з документами: вклеювання фотокартки в паспорт громадянина по досягненню 25, 45-річного віку. Прострочення на місяць тягне за собою обов'язкове складання протоколу у вигляді попередження. Повторне прострочення тягне за собою адміністративну відповідальність та накладання штрафних санкцій.

Міський голова провів робочу нараду

Дата створення: 16:02 15.11.2016

15 листопада  2016 року міський голова Валерій Сніжко провів робочу нараду , на якій були присутні заступники міського голови,  керівники відділів, завідувачі секторів  міської ради та директор КП «Комунальник» Станіслав Торін. На нараді Валерій Вадимович особливу увагу приділив ряду таких важливих питань:

ВІДБУЛОСЯ ЗАСІДАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Дата створення: 12:04 15.11.2016

14 листопада 2016 року відбулося позачергове  засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради сьомого скликання, під головуванням першого заступника міського голови Валентина Висоцького.  Позачергове засідання виконавчого комітету було скликано з метою вирішення питань, що стосуються освітлення.

Робочий візит експертів "DOBRE"

Дата створення: 15:51 12.11.2016

11 листопада 2016 року відбулася важлива подія для Бобринецької міської  об’єднаної територіальної громади, а саме: візит до громади Міка Мюллея, Експерта DOBRE з місцевого розвитку і Віталія Юрківа, Консультанта DOBRE з питань Місцевого Економічного Розвитку та Децентралізації. З цього візиту    розпочинається  реалізація п’ятирічного проекту «DOBRE » по співпраці з Бобринецькою міською об’єднаною територіальною громадою, спрямованого на комплексну допомогу громадам із залученням інститутів громадянського суспільства і бізнес-спільноти. На початку зустрічі  міський голова Валерій Сніжко  разом з представниками «DOBRE»    поклали квіти до Галереї Слави, що знаходиться на першому поверсі адмінбудівлі. Валерій Вадимович розповів гостям зі США, що в цій галереї знаходяться фото бобринецьких воїнів, які віддали своє життя за Україну.

Всеукраїнська олімпіада з настільного тенісу.

Дата створення: 16:25 09.11.2016

З 3 по 6 листопада 2016 року  у м. Івано-Франківськ проходила Всеукраїнська олімпіада серед школярів з настільного  тенісу. В складі команди Кіровоградської області , яка складалася з 4-х чоловік ( 2 хлопчика та 2 дівчинки) виступала вихованка Комунального закладу «ДЮСШ» Бобринецької міської ради Телих Анастасія. Серед 52 учасниць в особистому заліку Анастасія зайняла 14 місце, а в парних змаганнях з дівчинкою з м. Кропивницький зайняла 10 місце. Поїздка стала можлива за рахунок коштів Комітету фізичного виховання та спорту, управління освіти Кіровоградської області та фінансова підтримка батьків. Адміністрація КЗ «ДЮСШ»

9 листопада - День української писемності та мови

Дата створення: 11:07 09.11.2016

День української писемності встановлено 9 листопада 1997 року, коли Президент України Леонід Кучма на підтримку ініціативи громадських організацій та з урахуванням важливої ролі української мови в консолідації українського суспільства видав Указ № 1241/97 «Про День української писемності та мови». В Указі зазначено: «Установити в Україні День української писемності та мови, який відзначати щорічно 9 листопада в день вшанування пам’яті Преподобного Нестора-Літописця».