УВАГА! ЗМІНИ У РОБОТІ ЦНАП БОБРИНЕЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

Центр надання адміністративних послуг  Бобринецької міської ради є об’єктом, який щоденно забезпечує обслуговування громадян та надання їм адміністративних послуг.

Задля запобігання виникненню та поширенню коронавірусної інфекції, убезпечення працівників ЦНАП та суб’єктів звернення від захворювання на неї, рекомендуємо:

1.Відкласти (перенести) звернення до ЦНАП у разі не терміновості (не нагальності) отримання адміністративної послуги.

2. Отримати окремі послуги у сфері реєстрації бізнесу та майна через Кабінет електронних сервісів Міністерства юстиції України (https://kap.minjust.gov.ua/)

3.Фізичним особам-підприємцям отримати окремі послуги в електронній формі  через ОН-ЛАЙН БУДИНОК ЮСТИЦІЇ  (https://online.minjust.gov.ua/).

Прийом суб’єктів звернення у ЦНАП буде здійснюватися за попереднім записом за телефоном (05257) 3 46 51.

Консультаційні послуги та інші інформаційні послуги будуть надаватися з використанням дистанційних форм комунікації            (за телефоном – (05257) 3 46 51, електронною поштою : cnap.bobrinets@ukr.net).

Такі обмежувальні протиепідемічні заходи запроваджуються у зв'язку із загостренням ситуації, пов'язаної з поширенням випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом COVID-19, на виконання Указу Президента України «Про невідкладні заходи щодо забезпечення національної безпеки в умовах спалаху гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19».

Місцезнаходження

27200, Кіровоградська область, місто Бобринець, вулиця Миколаївська, 51 А

Інформація щодо режиму роботи

Понеділок з 8.00 - 16.00