Відділ реєстрації міської ради

З квітня 2016 року відділом реєстрації міської ради для жителів громади та району надаються найнеобхідніші (найпопулярніші) адміністративні послуги у сфері державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень, бізнесу та реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання фізичної особи

ПЕРЕЛІК

адміністративних послуг, які надаються через відділ реєстрації Бобринецької  міської ради

Найменування адміністративної послуги

1.

Державна реєстрація створення юридичної особи (крім громадського формування)

2.

Державна реєстрація змін до відомостей про юридичну особу , що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, у тому числі змін до установчих документів юридичної особи (крім громадського формування)

3.

Державна реєстрація переходу юридичної особи на діяльність на підставі модельного статуту (крім громадського формування)

4.

Державна реєстрація переходу юридичної особи з модельного статуту на діяльність на підставі установчого документа (крім громадського формування)

5.

Державна реєстрація включення відомостей про юридичну особу , зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань (крім громадського формування)

6.

Державна реєстрація рішення про виділ юридичної особи (крім громадського формування)

7.

Державна реєстрація рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

8.

Державна реєстрація рішення про відміну рішення про припинення юридичної особи (крім громадського формування)

9.

Державна реєстрація зміни складу комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії) юридичної особи (крім громадського формування)

10.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її ліквідації (крім громадського формування)

11.

Державна реєстрація припинення юридичної особи в результаті її реорганізації (крім громадського формування)

12.

Державна реєстрація створення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

13.

Державна реєстрація змін до відомостей про відокремлений підрозділ юридичної особи (крім громадського формування)

14.

Державна реєстрація припинення відокремленого підрозділу юридичної особи (крім громадського формування)

15.

Державна реєстрація фізичної особи - підприємця

16.

Державна реєстрація включення відомостей про фізичну особу - підприємця, зареєстровану до 1 липня 2004 р., відомості про яку не містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

17.

Державна реєстрація змін до відомостей про фізичну особу - підприємця, що містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань

18.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням

19.

Видача витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань)

20.

Державна реєстрація права власності на нерухоме майно

21.

Державна реєстрація іншого (відмінного від права власності) речового права на нерухоме майно

22.

Скасування запису Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, скасування державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, скасування рішення державного реєстратора

(за рішенням суду)

23.

Державна реєстрація обтяжень речових прав на нерухоме майно

24.

Взяття на облік безхазяйного нерухомого майна

25.

Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно

26.

Внесення змін до записів Державного реєстру прав речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень

27.

Заборона вчинення  реєстраційних дій

28.

Реєстрація місця проживання особи

29.

Зняття з реєстрації місця проживання особи

30.

Видача довідки щодо реєстрації / зняття з реєстрації місця проживання

Крім цього, громадяни можуть отримати безкоштовні консультації фахівців відділу реєстрації з усіх питань, які відносяться компетенції відділу реєстрації.

Відділ реєстрації Бобринецької міської ради запрошує жителів громади та району, керівників юридичних осіб отримати послуги у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та ї обтяжень, державної реєстрації бізнесу, реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання за адресою – місто Бобринець, вулиця Миколаївська (бувша вулиця Леніна),  51А (приміщення «Укрсоцбанку»).

Прийом громадян здійснюється у робочі дні (крім понеділка):

вівторок – четвер: з 08.00 до 16.00;

пятниця: з 08.00 до 15.00;

обідня перерва з 12.00 до 13.00.