Відомості про стан проходження перевірки передбаченої Законом України "Про очищення влади"

Законом України “Про очищення влади” передбачено проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України “Про очищення влади”.

Порядок проведення такої перевірки та перелік органів, що її проводять, затверджено постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня           2014 року № 563 “Деякі питання реалізації Закону України “Про очищення влади”. На виконання вимог Закону України “Про очищення влади” Бобринецька мыська радаінформує про те, що розпочато перевірку стосовно осіб, а саме:

№

ПІБ
особи, щодо якої здійснюється

перевірка

Назва органу перевірки

Копія
  заяви про   перевірку

Посада на яку претендує

призначений

1 Музика Валентин Федорович Бобринецька міська рада ЗАЯВА Перший заступник Бобринецького міського голови

Яворська Наталія Миколаївна