Бобринецька міська об'єднана територіальна громада
Бобринецький район, Кіровоградська область

Економіка, інвестиції та торгівля

 

Конкурс проводиться
з 01 лютого до 30 листопада 2017 року

Фінансова підтримка суб’єктам малого та середнього підприємництва, у т. ч. з числа учасників АТО, надається:
безвідсотково на зворотній основі, терміном до 3-х років, для впровадження бізнес-проектів за принципом мікрокредитування, за умови цільового використання коштів, обов'язкового їх повернення та оформлення договорів гарантії повернення коштів; 
на безповоротній основі для здешевлення кредитів, отриманих у банківських установах для впровадження бізнес-проектів, у межах повної, або часткової компенсації суми відсотків по кредиту. 

До участі у конкурсі допускаються бізнес-проекти, які передбачають створення нових робочих місць та відповідають пріоритетним напрямкам регіонального розвитку, та, зокрема:
створення нових виробництв або розширення діючих виробництв з переробки сільськогосподарської продукції (у т. ч. молока, овочів, плодів, риби), виробництва продовольчих товарів, підприємств з виробництва інших видів продукції, товарів і послуг; 
створення сімейних ферм, тваринницьких комплексів (великої рогатої худоби, овець, кролів, птиці тощо); 
створення (розширення) видів послуг закладів побутового обслуговування населення у сільській місцевості; 
створення сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів, створення чи модернізація (реконструкція) овочесховищ; 
розвиток овочівництва, садівництва; 
розвиток та підтримка малого підприємництва у сільській місцевості, зокрема, сільського зеленого туризму тощо; 
інше. 
З переліком документів для участі у конкурсі та умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті "Кіровоградщина бізнесова" та в Регіональному фонді підтримки підприємництва у Кіровоградській області за адресою: 25006, м. Кропивницький, вул. Тараса Карпи (колишня Тімірязєва), 84, кімн. 417, 419, контактний телефон/факс: (0522) 24 08 86, (електронна адреса: rfpp@email.ua).