Бобринецька міська територіальна громада

З Днем Незалежності України!

Дата: 24.08.2023 08:00

Фото без описуШановні жителі Бобринецької громади, земляки!

У цей день, коли відзначаємо День незалежності України, ми відчуваємо набагато глибше і біль війни, і гордість за народ.

Ми пам’ятатимемо і шануватимемо захисників, які полягли за незалежність України, дякуємо тим, хто сьогодні захищає нас, утверджує наше право народжувати і ростити дітей на своїй, Богом даній землі.

День незалежності України – це день, коли ми забуваємо про буденні життєві справи кожної сім’ї, кожної національності, коли думаємо і говоримо про спільне: ми є український народ. Наш рідний дім –  Україна, в якій кожна територіальна громада має частинку своєї непростої історії, свої традиції, але однаково сильно любить цю землю.

Прийміть, дорогі земляки, привітання зі святом і найкращі побажання!  Сьогодні ми розуміємо цінність  подарунку долі, дякуємо усім поколінням людей, які створили передумови для становлення незалежної української держави. Віримо, що збережемо Україну, бо хочемо жити в ній у мирі й злагоді, створювати добробут, діяти по законах держави і людської совісті.

Миру вам, міцного здоров’я, віри в добро, любові, добробуту, щастя і благополуччя.

Слава Україні!

З повагою, міський голова Леонід Кравченко, колектив, виконавчий комітет,  депутатський корпус Бобринецької міської ради