Виділення одноразової матеріальної допомоги

Одноразова матеріальна допомога надається мешканцям Бобринецької міської територіальної громади за рахунок коштів бюджету Бобринецької міської ради.

Підставою для розгляду питання щодо надання матеріальної допомоги є заява громадянина (в окремих випадках – одного з членів його сім’ї) про надання матеріальної допомоги з повним пакетом документів.

У заяві про надання матеріальної допомоги зазначається :

– прізвище, ім’я, по батькові заявника;

– місце проживання та контактні дані;

– цілі, для яких заявник просить надати матеріальну допомогу;

– дата подання заяви та підпис заявника.

Матеріальна допомога надається мешканцям громади, місце проживання яких зареєстровано у населених пунктах Бобринецької міської територіальної громади.

Для розгляду питання про виділення матеріальної допомоги обов’язково надаються наступні документи :

– особиста заява (в окремих випадках – одного з членів його сім’ї), в якій вказується прізвище, ім’я, по батькові заявника, його адреса та мотиви звернення;

– копія паспорта;

– копія ідентифікаційного номеру;

– акт обстеження матеріально побутових умов;

–виписка з рахунку відкритого в установі банку для перерахування матеріальної допомоги.

-довідка про склад сім'ї заявника;

-довідку про доходи за попередні шість місяців перед зверненням.

-довідку або належним чином завірену копію документа з лікувальної установи (з діагнозом)

Одноразова матеріальна допомога відповідно до фінансових можливостей бюджету міської територіальної громади надається:

- громадянам, які мають в діагнозі онкологічне захворювання; (заява)

- важкохворим, які лікуються тривалий час і потребують подальшого лікування, в тому числі шляхом хірургічного втручання; (заява)

- учасникам бойових дій, які зазнали поранень, травм, отримали інвалідність при виконанні службового обов’язку і потребують невідкладної допомоги; (заява)

- учасникам АТО/ООС, сім’ям загиблих учасників АТО/ООС, які є мешканцями громади, місце проживання яких зареєстровано у населених пунктах Бобринецької міської територіальної громади до Дня захисника України та Дня Українського козацтва (14 жовтня); (заява)

-  учасникам АТО/ООС, які були призвані згідно Указу Президента України «Про часткову мобілізацію» Бобринецьким РТЦК та СП  та зареєстровані на тимчасово непідконтрольній території України (Донецькій, Луганській областях, АР Крим), але фактично проживають на території Бобринецької міської територіальної громади (підтверджується актом обстеження) до Дня захисника України та Дня Українського козацтва (14 жовтня); (заява)

- громадянам, які постраждали внаслідок небезпечної події (у тому числі аварії, пожежі, стихійного лиха, епідемії, епізоотії, епіфітотії), яка за своїми наслідками становить загрозу життю або погіршує здоров'я особи; (заява)

- виконавцю волевиявлення померлого або особі, яка зобов'язалася поховати померлого мешканця Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади, що не досяг пенсійного віку та на момент смерті не працював, не перебував на службі, не зареєстрований у центрі зайнятості як безробітний - на поховання вказаних осіб; (заява)

- на поховання учасників бойових дій, інвалідів війни, учасників ліквідації аварії на ЧАЕС.(заява)

Максимальний розмір матеріальної допомоги становить –5000 гривень в межах кошторисних призначень.

Одноразова матеріальна допомога надається громадянину один раз протягом календарного року.

Документи приймаються за адресою:м.Бобринець, вул Каштанова, 84 .