Шануймо Україну, незалежну державу!
День незалежності України цього року відзначається в умовах обмеження масових заходів. Однак, попри все, сильнішою є традиція вшанування самого факту народження нашої незалежної України, держави, яка понад усе цінує мирне життя. Є традиція покладання квітів до меморіальних дошок - вшанування воїнів, загиблих за незалежність України.
24 серпня 2023 року керівний склад Бобринецької громади на чолі з головою міської ради Леонідом Кравченком взяли участь у службі у Свято-Миколаївській церкві, де разом з вірянами помолилися за мир в Україні, поклали квіти до меморіальних пам»ятних дошок та на могили воїнів, загиблих у війні за незалежність України.
У складний час випробувань наше державне свято – це день, коли ми вшановуємо тих, хто своїм життям утвердив державу, водночас радіємо і віримо у її найближче щасливе майбутнє, утверджуємо право народу жити у вільній і самостійній Україні.