Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Містобудування та архітектура

Інформаційне повідомлення про розміщення розробленої містобудівної документації місцевого рівня у межах населеного пункту.

 

Детальний план території кварталу в м. Бобринець, який обмежений вулицями Промисловою, Незалежності, Козацька та проїздом, який сполучає вулиці Промислову та Козацьку з метою визначення містобудівних умов і обмежень забудови земельної ділянки по вулиці Незалежності 2/1 для  будівництва комплексу будівель і споруд по переробці насіння соняшникового потужністю 200 т на добу.

ДОДАТКИ 

ДПТ МД1 / ДПТ МД2 / ДПТ МД3 /  ДПТ МД4 /  ДПТ МД5 /  ДПТ МД6 /  ДПТ МД7 /  ДПТ МД8 /  ДПТ МД9

 

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань в режимі відеоконференції щодо розгляду зауважень та пропозицій по розробленій містобудівній документації місцевого рівня у межах населеного пункту.

 

 

Інформаційне повідомлення про проведення громадських слухань в режимі відеоконференції  щодо розгляду зауважень та пропозицій по розробленій містобудівній документації місцевого рівня у межах населеного пункту.

 

Протокол громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації: "Детальний план території кварталу в м.Бобринець, який обмежений вулицями Промисловою, Незалежності, Козацька та проїздом, який сполучає вулиці Промислову та Козацьку з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вулиці Незалежності, 2/1 для будівництва комплексу будівель і споруд по переробці насіння соняшникового потужністю 200 т/добу".

Відеозапис громадських слухань з обговорення проекту містобудівної документації: "Детальний план території кварталу в м.Бобринець, який обмежений вулицями Промисловою, Незалежності, Козацька та проїздом, який сполучає вулиці Промислову та Козацьку з метою визначення містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки по вулиці Незалежності, 2/1 для будівництва комплексу будівель і споруд по переробці насіння соняшникового потужністю 200 т/добу".


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь