Бобринецький район, Кіровоградська область

новини та оголошення

Привітали юних грацій з Новим роком та Різдвом Христовим

Дата створення: 13:30 06.01.2017

27 грудня 2016 року у Комунальному закладі «ДЮСШ» (відділення художньої гімнастики) було проведено театралізовану виставу  до Новорічних та різдвяних свят.

Новорічна феєрія

Дата створення: 14:38 03.01.2017

Новорічна феєрія, що відбувалася 31 грудня біля міської ялинки не залишила байдужими жодного мешканця, який відвідав цю зимову  казку. Новорічне свято такого масштабу проходило чи не вперше у нашому місті та зібрало велику кількість глядачів. Динамічний та яскравий сценарій, який складався з трьох блоків: Український, Казковий та Естрадний зачаровував присутніх на протязі майже двох годин. Першим хто з вітальними словами звернувся до присутніх був міський голова Валерій Сніжко, який коротко підвів підсумки року та подякував небайдужим громадянам за допомогу та підтримку в розвитку громади на протязі року. Дітям, які не стоять осторонь життя громади  та  учнівсько-студентському парламенту.Керівникам організацій та установ Цесарському Анатолію Юрійовичу, Крутьку Юрію Миколайовичу, Чорному Олегу Вікторовичу і Запорожцю Андрію Михайловичу. Валерій Вадимович побажав щоб новий рік приніс мир в нашу країну,в кожну родину здоров’я, благополуччя та здійснення мрій.

Привітання міського голови із Новим роком та Різдвом Христовим

Дата створення: 14:03 30.12.2016

Дорогі жителі громади!      Від усього серця радий вітати усіх вас зі святами, що добром, надією і родинним теплом зігрівають наші серця - Новим 2017 роком та Різдвом Христовим!      Ось і відходить у минуле ще один рік, сповнений надій і тривог, перемог та складних випробувань, здолання перешкод та здійснення планів. Рік, що минає, збагатив нас новим досвідом, згуртував і дав поштовх у майбутнє. Зустрічаючи Новий рік, святкуючи Різдво Христове побажаємо один одному Любові та Віри в себе, в процвітання нашого міста, всієї України. Я переконаний, що разом ми збережемо все краще, що маємо та спільними зусиллями досягнемо успіхів. Нехай новий 2017 рік стане сприятливим для втілення всіх благих починань на користь громади міста. Бажаю усім нам, аби рік, що наступає, приніс стабільність і благополуччя, добробут і реальні зміни на краще. Зичу усім міцного здоров’я, безмежного особистого щастя, родинного затишку, незламного духовного гарту, життєвих гараздів та статків, бадьорого настрою і творчої наснаги, прихильності людської долі, Божого благословення!      Ми з гідністю витримали усі випробування, разом плідно працювали заради кращого майбутнього рідної громади. Маю надію, що любов до нашого спільного дому, прагнення зробити його кращим буде і надалі слугувати головним пріоритетом на майбутнє.      З Новим  роком та Різдвом Христовим!   З найкращими вітаннями, міський голова                                                           В.СНІЖКО

Вірте в дива і вони здійсняться…

Дата створення: 13:58 30.12.2016

Вчителі, як і діти, вірять у дива, чекають разом із учнями та вихованцями на Діда Мороза. Найзаповітніша мрія педагога - можливість реалізувати себе як вчителя нової генерації.

Учитель року: конкурс чи свято таланту

Дата створення: 13:49 30.12.2016

Час – дивний художник картини світу.І сама реальність нашіптує йому на вухо палітру кольорів, вимагає змінювати уже звичні полотна, робити часто невиправдані, а інколи і дивні рухи пензля. Лишез погляду століть ти розумієш: зміни варті затрачених фарб і сил, бо вони і є рухом до досконалості, до майбутнього.

Новорічна казка в селах громаді

Дата створення: 13:47 30.12.2016

Справжню казку в передноворічний день 29 грудня влаштували для жителів сіл громади с.Дібрівка , с.Обланка,  с.Шляхове,  с.Великодрюкове,  с.Коржеве,  с.Садове ,с. Богданівка, с. Червона Долина в сільських клубах с.Дібрівка та с.Коржеве. Новорічне свято з задоволенням відвідали не тільки діти, а й дорослі. Кожен захід пройшов  неперевершено і яскраво, подарував масу задоволення та приємних емоцій виступаючим та глядачам. З новорічними піснями перед присутніми виступали місцеві таланти та гостя з міста Валентина Змикало. З  новорічними привітаннями до присутніх звернувся  кожній міський голова           Валерій Сніжко,  який побажав щастя, здоров’я в родинам, достатку в кожній оселі, в 2017 році здійснити  заплановане, миру, радості та любові. З вітальними словами до присутніх також звернулися заступник міського голови Людмила Кривошея, в.о. староста Володимир Шкварко, директор асоціації «Південа» Василь Стефанюк та заступник голови районної організації Аграрної партії України  Олександр Щіченко.

Шановні пенсіонери!

Дата створення: 08:18 30.12.2016

«Збереження архівів»

Дата створення: 08:07 30.12.2016

Привітали з новим роком працівників освітніх закладів громади

Дата створення: 14:00 28.12.2016

28 грудня  в передсвятковий день міський голова Валерій Сніжко разом з заступниками міського голови Валентином Висоцьким та Людмилою Кривошеєю привітали педагогів та працівників освітніх закладів громади, що зібралися в актовому зібралися в актовому залі КЗ «Навчально–виховний комплекс «Гімназія - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1».