Про ЦНАП

Центр надання адміністративних послуг  Бобринецької  ОТГ почав функціонувати з березня 2020 року.

Це стало можливим завдяки зусиллям громаді та ефективній співпраці громади з Програмою «U-LEAD з Європою». А почалося все з того, коли у 2018 року в рамках другого раунду проекту «U-LEAD з Європою»  Компонент 2 «Підтримка для покращення якості надання адміністративних послуг» Бобринецька ОТГ взяла участь у конкурсі. Стала переможцем і отримала грантову можливість для створення ЦНАП. Ця міжнародна програма фінансується за рахунок донорської підтримки Європейського Союзу, зокрема, його держав-учасниць Данії, Естонії, Німеччини, Польщі та Швеції. За підтримки Програми «U-LEAD з Європою», кожне робоче місце Центру забезпечено меблями та незабаром буде облаштовано сучасним ІТ-обладнанням. Співробітники центру пройшли п’ятимодульну навчальну програму з підвищення кваліфікації, розроблену українськими та шведськими експертами.

Починаючи з 2016 року адміністративні послуги надавалися жителям громади виконавчими органами міської ради. Але на сьогодні ЦНАП — це установа, в якій наявні сучасні меблі, вай-фай, куточок для молодих мамочок та дітей, тут надаються послуги з реєстрації місця проживання, послуги Державного земельного кадастру, з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, земельних ділянок, видаються довідки про склад сім’ї, про реєстрацію місця проживання та інші. Бобринецькою міською радою були підписані Меморандуми про співробітництво у сфері надання адмінпослуг з державними органами, які надають адміністративні послуги. Таким чином, є можливість для мешканців розширити спектр цих послуг. Так, незабаром у ЦНАП будуть надаватися послуги соціального характеру, послуги ДРАЦС, послуга «єМалятко».

Сутність роботи ЦНАП полягає в тому, що, звернувшись до адміністратора Центру, суб’єкт звернення (громадянин,підприємець або юридична особа) може отримати у найкоротший строк і за мінімальної кількості відвідувань вичерпну інформацію або консультацію щодо вимог та порядку надання тієї чи іншої послуги, здати пакет документів, необхідний для отримання послуги, і в подальшому – отримати результат запитуваної адміністративної послуги.

У зв’язку з цим мешканців Бобринецької об’єднаної громади очікують зручні, якісні та комфортні умови під час отримання адміністративних послуг.