Усиновлення в Бобринецькій громаді

Дата: 19.09.2023 09:01

Фото без описуЩороку Україна відзначала День усиновлення 30 вересня. Цього року свято усиновителів перенесли на 17 вересня.

Його ще називають святом людяності, оскільки воно збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові.

Про стан усиновлення в громаді розповідає начальник служби у справах дітей Бобринецької міської ради ЛІЛІЯ НЕКЛЕСА:

- Головне завдання – захистити права дітей, особливо дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, усиновлення, встановлення опіки, створення прийомних сімей, здійснення нагляду, представництво у судах.

Станом на 18 вересня 2023 року у Бобринецькій громаді є 10 усиновлених дітей, за якими щороку згідно законодавства здійснюється нагляд та готується звіт. Зазначу, що нагляд здійснюється дуже коректно, адже є таємниця усиновлення.

На даний час ще одна родина вирішила усиновити дитину і є кандидатами в усиновителі.

Наголошу, що громадяни можуть виховувати у сім»ї як усиновлених дітей, так і взяти їх під опіку та піклування, створити прийомну сім’ю чи іншу форму сімейного виховання дітей-сиріт.

Про всі форми піклування про дітей, законодавчі норми, щодо пільг чи питань захисту дітей ви завжди можете дізнатися у Службі у справах дітей Бобринецької міської ради.