17 вересня щирі вітання з професійним святом прийматимуть працівники та ветерани рятувальної служби

Дата: 15.09.2023 09:25

Фото без описуПодяками Бобринецької міської ради за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до посадових обов’язків та з нагоди Дня рятувальника відзначено:

Вітька Віталія Сергійовича, головного майстра-сержанта цивільного захисту, командира відділення 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Ониська Миколу Юрійовича, головного майстра-сержанта цивільного захисту, командира відділення 24 Державної пожежно-рятувальної частини 1 державного пожежно-рятувального загону Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Кіровоградській області.

Привітання і вдячність рятівникам висловив голова Бобринецької громади Леонід Кравченко:

• Вас називають вогнеборцями,  рятувальниками,  надзвичайниками – кожна сторона цієї професії відображає сенс діяльності служби – рятувати життя, захищати здоров’я людей, берегти суспільне майно та домоволодіння людей, допомагати їм у скруті. Ви – на зимових дорогах,  ви там, де палає вогонь, де затоплює повінь, де люди чекають порятунку.

Щира подяка вам за дуже нелегку, але потрібну суспільству працю. З професійним святом!

Миру, міцного здоров’я, хай усе буде гаразд і на службі, і в родинах!