«Миколаївський» міст у Бобринці: перший тиждень роботи

Дата: 15.09.2023 09:57

Фото без описуНа цьому тижні працівники ТОВ «Кронос-лідер» вже виконали значний об’єм робіт біля мосту. Ці фото зроблені у вівторок: вже були встановлені виробничі «вагончики» для працівників. Технологічну підтримку надали енергетики Бобринецького РЕМу: заступник начальника РЕМу Сергій Іваниця з’ясовував з працівниками підприємства варіанти підключення електроживлення.

Хто сприяв початку капітального ремонту «Миколаївського» мосту розповів голова громади Леонід Кравченко: «У квітні в Бобринці відбулася зустріч з головою Кіровоградської ОВА Андрієм Павловичем Райковичем. Говорили про те, що один з мікрорайонів потребує сполучення з містом, оскільки через початок повномасштабного вторгнення роботи зупинилися. Побували на мосту, голова ОВА оцінив масштаб робіт. Після цього справа зрушилася: відбувся тендер і тепер розпочато капітальний ремонт мосту. Сьогодні, у четвер, додалося ще техніки підприємства, роботи проводяться згідно графіку.

Що стосується річки Бобринки. Планується виготовлення проєктно-кошторисної документації, будемо вирішувати питання її відновлення», - зазначив Л. Кравченко.

На знімку справа наліво: Сергій Іваниця, бетонувальники «Кронос-лідер» Микола Дятлов та Станіслав Рева.

Екскаватор (оператор Олександр Наріжний) вибирає грунт (у ньому є багато залишків різних металевих речей). Працівники розповіли: необхідно розчистити територію приблизно 8х15 метрів для бетонування.

Фахівці «Кронос-лідера» стверджують: водовідвід необхідно було робити, це технологічно виправдано.