Велике прибирання парку

Дата: 21.09.2023 09:47

Фото без описуУ Бобринці активно працює громадська організація «Флора», яка займається питаннями екології Кіровоградщини. Розповсюджує найкращі приклади турботи про довкілля.

Одним із таких прикладів є співпраця колективу Бобринецької міської ради з комунальними службами міста.

Сьогодні, 20 вересня 2023 року, працівники усіх відділів міської ради разом з працівниками комунальних служб прибрали велику територію центрального парку ім. Кропивницького.

Сподіваємося, що цей приклад надихне усіх жителів громади, працівників установ, підприємств різної форми власності до дій на благоустрій міста.

Захід здійснено в рамках проекту, що реалізується ГО «Флора», за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Погляди авторів не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.