Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

🏠 Послуги, договори та тарифи

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНИХ ПОСЛУГ!

ЗАПРОВАДЖЕННЯ ПУБЛІЧНИХ ДОГОВОРІВ ПРИЄДНАННЯ

Шановні споживачі! На виконання вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  із змінами, внесеними Законом України від 03.12.2020 №1060,  керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, враховуючи затвердження Кабінетом Міністрів України  нових форм публічних типових індивідуальних договорів від 05.07. 2019 р. № 690 (зі змінами) та від 10.12.2008 р. №1070 (зі змінами), –

Бобринецька міська територіальна громада оголошує про офіційну публікацію на веб-сайті громади  https://bobrynecka-gromada.gov.ua в розділі «Послуги, договори та тарифи» пропозиції про укладення публічних договорів приєднання про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, надання послуг з поводження побутовими відходами для індивідуальних споживачів.

Індивідуальний споживач – фізична або юридична особа, яка є власником (співвласником) нерухомого майна, або за згодою власника інша особа, яка користується об’єктом нерухомого майна і отримує житлово-комунальну послугу для власних потреб та з якою або від імені якої укладено відповідний договір про надання житлово-комунальної послуги.

Договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті міської територіальної громади https://bobrynecka-gromada.gov.ua співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник (користувачів) індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (за наявності).

Індивідуальні споживачі у багатоквартирних житлових будинках, власники (користувачі) індивідуальних (садибних) житлових будинків, які фактично користуються послугами комунальних підприємств міської ради «Комунальник»  і «Міськводоканал» або звертаються до комунальних підприємств для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

Фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема надання виконавцю підписаної заяви-приєднання, сплата рахунка за надані послуги, факт отримання послуг.

У разі зміни права власності або користування приміщенням у багатоквартирному будинку, з попереднім власником (користувачем) якого було укладено індивідуальний договір, договір з новим власником (користувачем) вважається укладеним із дня акцептування такого договору.

            Індивідуальний договір розміщено на веб-сайті міської територіальної громади ради у вільному доступі та у спосіб, що забезпечує ознайомлення зі змістом цього договору кожного індивідуального споживача, що отримує та звертається до комунального підприємства, для отримання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, послуг з поводження побутовими відходами.

 

Індивідуальний договір про надання послуг з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення

 

Індивідуальний договір про надання послуг з поводження побутовими відходами

 

Наголошуємо, що укладення публічних договорів гарантуватиме безперебійне надання послуг, а також забезпечить захист прав усіх споживачів.

З приводу надання роз’яснень та консультації з даного питання звертатися за контактними телефонами комунальних підприємств міської ради:

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Результати опитування

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь