Інформація про наявність вакансій у

апараті та виконавчих органах  Бобринецької міської ради

станом на 01 грудня 2020 року

зп

Посада

Кількість вакансій

АПАРАТ

1.

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

(без статусу юридичної особи)

1.

Завідувач юридичного сектору  апарату Бобринецької міської ради 1
2.
3.

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

1

Фахівець з публічних закупівель відділу освіти молоді та спорту  Бобринецької міської ради

1

________________________

Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня    2016 року № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби", Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від  15 лютого 2002 р. № 169 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 351), застосовується під час прийняття на службу в органи місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців";

Наказ Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року      № 164 "Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців" із змінами внесеними наказом Національного агентства України з питань державної служби від 27 квітня 2015 року № 87.