Інформація про наявність вакансій у

апараті та виконавчих органах  Бобринецької міської ради

станом на 01 серпня 2019 року

зп

Посада

Кількість вакансій

АПАРАТ

1.

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, ЖКГ, архітектури та будівництва

2.

Секретар виконавчого комітету

3.

Головний спеціаліст

4.

Провідний спеціаліст юридичного сектору

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

(без статусу юридичної особи)

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

і статусом юридичної особи)

5.

Методист відділу освіти, молоді та спорту

(вакансія дійсна до 25.08.2019)

________________________

Пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України  від 25 березня    2016 року № 246 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби", Порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від  15 лютого 2002 р. № 169 (Офіційний вісник України, 2002 р., № 8, ст. 351), застосовується під час прийняття на службу в органи місцевого самоврядування відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".

Постанова Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 року № 169 "Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців";

Наказ Головного управління державної служби України від 08 липня 2011 року      № 164 "Про затвердження Загального порядку проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад державних службовців" із змінами внесеними наказом Національного агентства України з питань державної служби від 27 квітня 2015 року № 87.