Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

ПРО НАДАННЯ ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ ПОБУТОВИМИ ВІДХОДАМИ

Дата: 16.04.2024 08:55
Кількість переглядів: 51

Фото без описуНа виконання вимог Законів України «Про житлово-комунальні послуги»,  «Про управління відходами», керуючись ст. ст. 633, 634 Цивільного Кодексу України, враховуючи затвердження Кабінетом Міністрів України  нової форми типового індивідуального договору про надання послуги з управління побутовими відходами від 08.08.2023 №835,

Бобринецька міська територіальна громада оголошує про офіційну публікацію на веб-сайті громади  https://bobrynecka-gromada.gov.ua в розділі  «Новини», «Послуги, договори та тарифи» https://bobrynecka-gromada.gov.ua/tarifi-ta-poslugi-15-14-00-02-06-2021/ оновленої редакції пропозиції про укладення Публічного договору про надання послуги з управління побутовими відходами з індивідуальним  споживачем в багатоквартирному будинку та з власниками індивідуальних (садибних) житлових будинків.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ ДОГОВІР

про надання послуги з управління  побутовими відходами

 Відповідно до чинного законодавства договір вважається укладеним, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному сайті органу місцевого самоврядування співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуг.

У зв’язку з тим, що цей Договір є договором приєднання, його умови не підлягають узгодженню зі стороною, що приєднується (споживачем).

Індивідуальні споживачі, які фактично користуються послугами комунального підприємства Бобринецької міської ради «Комунальник», або звертаються до комунального підприємства для отримання вказаних послуг, вважаються такими, що ознайомлені, погоджуються та приєднуються до умов Договору.

Звертаємо вашу увагу, що фактом приєднання споживача до умов індивідуального договору (акцептування договору) є вчинення споживачем будь-яких дій, які свідчать про його бажання укласти договір, зокрема:

 - надання виконавцю підписаної заяви-приєднання (додаток до договору);

- оплата рахунка за надану підприємством послугу;

-  факт отримання послуги.

Наголошуємо, що укладення Договору гарантуватиме безперебійне надання послуги, а також забезпечить захист прав усіх споживачів.

Закликаємо всіх, без винятку, з метою належного санітарно-епідеміологічного стану Бобринецької територіальної громади, попередження утворення стихійних сміттєзвалищ, дбати про чистоту та дотримуватися правил благоустрою. Лише таким чином ми РАЗОМ  забезпечимо чистоту і порядок нашого міста.

Індивідуальний договір про надання послуг з управління побутовими відходами


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь