Дата: 03.12.2021 15:00

Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту.

Проект змін до Програми соціально-економічного розвитку Бобринецької міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі – проект змін до Програми)

1. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Бобринецька міська рада.

1. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

Зауваження та пропозиції до проекту змін до Програми та Звіту СЕО приймаються з 03.12.2021 по 03.01.2022  включно.

Ознайомитись з проектом змін до Програми та Звітом СЕО можна на офіційному веб-сайті Бобринецької міської територіальної громади за посиланням:

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження та пропозиції до проекту змін до Програми та Звіту СЕО.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами — із зазначенням ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами — із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не реєструються і не розглядаються.

Зауваження і пропозиції до проекту змін до Програми та Звіту СЕО подаються до виконавчого комітету Бобринецької міської ради (27200, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, м. Бобринець, вул. Незалежності 80).

Відповідальна особа: Винник Ольга, bobrineckamiskarada@ukr.net,

тел. (05257) 3-41-88.

1. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проекту документа державного планування відсутня.