Бобринецький район, Кіровоградська область

17 вересня - Дня працівників цивільного захисту.

День працівника цивільного захисту – це свято сильних і відважних людей - професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.
    "Запобігти! Врятувати! Допомогти!” – ці три слова є девізом служби, який засвідчує гуманність та жертовність цієї професії.
    То ж нехай ваша відданість справі, готовність захищати багатства рідного краю, і насамперед здоров'я і життя людей, ніколи не вичерпуються і надихають на нові досягнення у такій благородній,  гуманній справі.
    Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного благополуччя, щастя, миру, злагоди, здійснення мрій та бажань.

З повагою

Міський голова                                                                                      Сніжко В.В.