Зустріч міського голови з волонтером із Швеції

Дата: 24.05.2024 14:34

Фото без описуУкраїні зараз тяжко. Дуже тяжко оборонятися від агресії рф, третій рік поспіль відстоювати кожен метр української землі, допомагати армії, переживати блекаути через обстріли енергетичних об’єктів, забезпечувати функціонування укриттів, об’єктів критичної інфраструктури, закладів, які потребують і поточних, і капітальних ремонтів.

Чорна смуга у житті для України та українців світліє лише людьми і їх діями. Дякувати маємо усьому цивілізованому світу, який не залишає Україну, співчуває, допомагаючи.

Є приклад латвійської Мадони – міста-побратима Бобринця: вдячні латвійському народу за постійну підтримку.

Маємо приклад допомоги на рівні особистих стосунків і перемовин.

23 травня у Бобринці після кількох попередніх перемовин голови громади Леоніда Кравченка з громадянином Швеції, волонтером К. Мартіном Фредріком Йоханссоном відбулася особиста зустріч у Бобринці.

Перемовини стосувалися допомоги будматеріалами у ремонті покрівлі гуртожитку Бобринецького ліцею, де проживають внутрішньо переміщені особи: там і побували цього травневого дня Леонід Кравченко і К. Мартін Йоханссон.

Міський голова Бобринця Леонід Кравченко прокоментував цю зустріч:

«Вдячний усім іноземцям, які розуміють, що війна принесла багато горя українцям на територіях, де йдуть бої, на звільнених територіях, які треба відбудовувати, і на мирних територіях, які також тримаються надзусиллями.

Дякую від усієї громади Мартіну за допомогу і людяність».