26 квітня – Міжнародний день памʼяті про Чорнобильську катастрофу

Дата: 26.04.2024 07:00

Фото без описуШановні ліквідатори наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, вдови ліквідаторів, постраждалі від аварії на ЧАЕС!

Минуло тридцять вісім років аварії на ЧАЕС, наслідки якої ви знаєте не з книг і фільмів. Чорнобиль залишив слід у житті кожного з вас. Ваша пам’ять про події, життєвий досвід є засторогою для молодших поколінь, адже загроза для України і людства не минула з будівництвом саркофагу. Світ має реагувати на загрози на ядерних станціях, які несуть з собою війська країни-агресора.

Сьогодні ми згадуємо і вшановуємо загиблих і померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС, щиро дякуємо за ваш подвиг і порятунок України, всієї Європи від смертоносної радіації.

Хай у вашому житті буде більше добрих подій, хороших людей, уваги і допомоги від держави, щоб не підводило здоров’я і всі дочекалися переможного для України миру!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади