Не нехтуйте правилами поводження на кризі! Контролюйте дітей, де і як вони проводять дозвілля!

Дата: 23.01.2024 10:20

Фото без описуСектор мобілізаційної, оборонної роботи, надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення відділу ЖКГ, містобудування та архітектури Бобринецької міської ради попереджає жителів громади про небезпеку виходу на лід.

ОСОБЛИВА УВАГА - ДІТЯМ!

Як повідомили в ГУ ДСНС України у Кіровоградській області,

20 січня 2024 р. о 15:20 до Служби порятунку “101” надійшло повідомлення від стурбованої жительки с. Олександрівка Петрівської СТГ Олександрійського району про те, що вона бачила двох дітей, які знаходились на кризі р. Інгулець. Після цього, зі слів жінки, через деякий час обоє дітей зникли. На місце події було направлено відділення рятувальників 32-ої пожежно-рятувальної частини смт Петрове.

21 січня на місце події було направлено водолазно-рятувальне відділення аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Кіровоградській області. О 09:29 тіло хлопчика 2015 р.н. було вилучено з водойми.

Пошуки другої дитини тривають.

Причину та обставини загибелі дитини встановлюють фахівці.