Обговорили питання територіального центру з представниками облдержадміністрації

Дата: 02.02.2017 16:45

Фото без опису

1 лютого на Бобринеччину з робочим візитом для вирішення проблеми, що виникла довкола питання  територіального центру завітали   заступник голови - керівник апарату обласної державної адміністрації Світлана Лобанова та директор департаменту соціального захисту населення  Кіровоградської  обласної  державної  адміністрації  Олександр  Догаров. Питання територіального центру та соціального обслуговування стало каменем спотикання між об’єднаною територіальної громадою  та районною владою, яке набуло неабиякого розголосу останнім часом серед громадськості. В засіданні робочої групи  взяли  участь  міський голова Валерій Сніжко,  голова районної державної адміністрації Сергій Шевченко, голова районної ради  Олена Гадемська  та директор територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян  Людмила Олексієнко. Основним стало питання фінансування, міська рада виділяє терцентру на місяць 150 тис. грн.,  що, за словами керівництва закладу, недостатньо. Олександр Догаров  наголосив, що  згідно розрахунків  фахівців вартість утримання складає 103 тис. грн., а розрахунки закладу є завищеними. Так, співфінансування стаціонарного відділення територіального центру об’єднаною територіальною громадою продовжиться для обслуговування жителів громади, та буде здійснюватися на основі розрахунків вартості певних послуг, що надаються його мешканцям. Олександр Васильович також порадив створювати терцентр ОТГ поступово, в декілька кроків. Голова райдержадміністрації Сергій Шевченко підтвердив, що ОТГ має створити свій терцентр, а директор терцетру  Людмила Олексієнко пообіцяла надати необхідні документи.

Міська рада, депутатський корпус міської ради вважають за необхідність покращити раціональність витрат коштів, що позитивно вплине на якість послуг  та забезпечить соціальне обслуговування кожного, хто цього потребує.Фото без описуФото без опису