Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Бобринецьким дошкільним навчальним закладом №2 «Ромашка

Дата: 10.08.2016 17:27

Відділ освіти Бобринецької міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади завідувача Бобринецьким дошкільним навчальним закладом №2 «Ромашка».

Кваліфікаційні вимоги до кандидата: громадянство України, вища педагогічна освіта не нижче освітнього кваліфікаційного рівня «спеціаліст», стаж педагогічної роботи у сфері дошкільної освіти не менше, як три роки, успішно пройшла атестацію керівних кадрів освіти у порядку, встановленому чинним законодавством; вільно володіє державною мовою, має високі моральні якості та стан здоров’я, що дозволяє виконувати професійні обов’язки.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають:

заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію;

особистий листок по обліку кадрів, з вклеєною фотокарткою;

копію диплома про освіту;

копії документів, що підтверджують педагогічні звання та кваліфікаційну категорію;

копію документа, що посвідчує особу;

копію трудової книжки;

документи щодо атестації як особи, яка претендує на посаду керівника ДНЗ;

мотиваційний лист і перспективний план розвитку дошкільного навчального закладу.

Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.

Зазначені документи надсилаються на поштову або електронну адреси Бобринецької міської ради: м. Бобринець, вул. Незалежності, 80, каб. 207,         e-mail new-bobrinets@ukr.net.

Контактна особа – Кузьменко Оксана Володимирівна, тел. 2-06-16»

Міський голова                                                              В. СНІЖКО