Відзначили День сільськогосподарського працівника

Дата: 18.11.2016 17:22

З давніх-давен Українська земля славилася добрими, трудолюбивими і вмілими людьми. Наша держава була і залишається осередком міцних та давніх сільськогосподарських традицій. Завдяки золотим рукам, мудрості, досвідченості аграріїв живе наша українська нива.

Щорічно у третю неділю листопада в Україні відзначається професійне свято, тих чия праця є основою нашого життя – працівників сільського господарства.  Це свято завжди знаменує собою традиційне підбиття результатів кропіткої праці  аграріїв, завершує сільськогосподарський рік.

Сьогодні з упевненістю  можна сказати, що саме сільськогосподарська галузь є основою економіки нашої країни та запорукою добробуту наших громадян. Задля  того, щоб забезпечувати  розвиток та тримати на високу рівні  якість продукції наші фермери, фахівці господарства, працівники переробних комплексів доклали немало своїх сил та кропіткої праці.

Напередодні, 18 листопада у районному Будинку культури  відбулися урочистості на честь працівників сільського господарства. Міський голова Валерій Сніжко звернувся до присутніх з вітальними словами. Валерій Вадимович висловив щиру вдячність усім працівникам сільського господарства за їх невтомну працю, а головне відданість найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника. Міський голова нагородив грамотами Бобринецької міської ради працівників сільського господарства за високий професіоналізм, сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток сільськогосподарської галузі об’єднаної громади та з нагоди Дня працівників сільського господарства а саме:

Бардиша  Валерія Пилиповича  -  голову СТОВ «Агрофірма «Ніка»

Доброштана  Андрія Івановича -  голову фермерського господарства   «Доброштан Андрія Івановича.»

Жовтенко Ольгу Миколаївну - агронома ПП АФ «Славутич»

Ланецького Віталія Миколайовича - агронома кооперативу СОК «Зерно – БУНК

Нікітюка Сергія Олександровича - фізичну особу-підприємця, волонтера

Рижкова Олексія Миколайовича - фізичну особу-підприємця

Харчевного Олександра Сергійовича -  голову ТОВ «Богданівка»

Юрченка Віктора Вікторовича - головного агронома ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка»

Цесарського Анатолія Юрійовича - директора ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка»

Крутька Юрія Миколайовича - генерального директора ПП «Агрофірми «Славутич»

Також грамоти від міської ради отримали ветерани сільськогосподарської галузі які є наставниками для багатьох людей

Євладенка Миколу Олексійовича - голову правління ПАТ «Бобринецька сільгосптехніка» (1990-2003рр.)

Катану  Михайла Івановича  - пенсіонера, колишнього голову колгоспу

Ніколенка Валерія Миколайовича  - пенсіонера, колишнього начальника управління сільського господарства і продовольства

Туренка Григорія Васильовича - пенсіонера, колишнього начальника відділу управління агропромислового розвитку

Присутніх також привітали голова Бобринецької районної державної адміністраціїСергій Шевченко, Голова Бобринецької районної ради Олена Гадемська, начальник управління агропромислового розвитку РДА Петро Панібратець, Лариса Семенюк Наталія Кубенко та Лариса Цесарська

Після щирих привітань та відзначення кращих, урочистості з нагоди Дня працівника сільського господарства продовжилися святковим концертом. Учасники творчих колективів подарували гостям свята приємні та незабутні враження.