Відбулася 19-та позачергова сесія 7-го скликання Бобринецької міської ради

Дата: 06.12.2016 17:22

05 грудня 2016 року  у приміщенні малої зали Бобринецької районної державної адміністраціївідбулася 19-та позачергова сесія 7-го скликання  Бобринецької міської ради.  Позачергова сесія була скликана у зв’язку з необхідністю невідкладного вирішення питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та розгляду питань Бобринецькою міською радою, які стосуються придбання нерухомого майна Комунальним підприємством Бобринецької міської ради «Комунальник» та внесення змін до міської програми «Шкільний автобус». На розгляд депутатського корпусу було винесено 8 питань, які стосуються Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади та потребують невідкладного вирішення,  а саме депутати розглянули:

1. Про надання дозволу Комунальному підприємству Бобринецької міської ради «Комунальник» на придбання цілісного майнового комплексу

2. Про внесення змін до рішення 12 сесії міської ради № 418 «Про затвердження міської програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки

3. Про надання дозволу Комунальному підприємству Бобринецької міської ради «Комунальник» на придбання цілісного майнового комплексу

4. Про внесення змін до рішення 12 сесії міської ради № 418 «Про затвердження міської програми «Шкільний автобус» на 2016-2020 роки

5. Про затвердження звіту щодо виконання бюджету об’єднаної територіальної громади за три квартали 2016 року.

6. Про внесення змін до рішення міської ради від 24 грудня 2015 року № 55 «Про міський бюджет на 2016 рік».

7. Про списання майна шляхом безоплатної передачі з балансу Бобринецької міської ради баланс до відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради комп’ютерної техніки.

8. Земельні питання.

В цілому на сесії міської ради були прийняті всі рішення, що мали важливий вплив на життєдіяльність Бобринецької міської об’єднаної територіальної громади.

По закінченню сесії міський голова Валерій Сніжко  привітав депутатів з наступаючим днем місцевого самоврядування, подякував за співпрацю  та нагородив грамотою Бобринецької міської ради депутатів міської ради – за вагомий внесок у розвиток місцевого самоврядування, багаторічну плідну працю на благо громади та з нагоди Дня місцевого самоврядування : Коротинського Володимира Васильовича, Піднебесного Дмитра Дмитровича та Щербанюка Василя Марковича.

Валерій Вадимович також оголосив подяку Бобринецької міської ради за значний особистий внесок у розвитку місцевого самоврядування, плідну депутатську діяльність та активну участь у житті громади, а також з нагоди Дня місцевого самоврядування депутатам Бобринецької міської ради: Богдановій Аллі Євгенівні, Гольші Івану Володимировичу,  Горбанець Антоніні Станіславівні, Гранкіну Вадиму Володимировичу, Прозоровій Ользі Миколаївні, Жовтенко Ользіа Миколаївні, Жуковій Любові Григорівні, Романовичу Ігорю Федоровичу, Ісакову Олександру Олександровичу, Коновальчук Валентині Григорівніа,  Лавріненку Артему Володимировичу, Мельнику Миколіа Михайловичу, Москалику Олександру Олександровичу, Ониську Юрію Юрійовичу,  Спірідонову Юрію Михайловичу, Стрельченко Ользі Миколаївні, Телих Наталії Володимирівні, Торіній Світлані Валеріївні, Тосіку Миколі Івановичу, Усатій Оксані Віталіївні, Чорному Сергію Васильовичу, Чорному Олегу Вікторовичу, Шинкарьовій Оленй Леонідівні