Колектив міської ради долучився до благоустрою міста

Дата: 20.03.2017 12:18

Фото без опису

15 березня колектив міської ради  долучився до весняного прибирання нашого міста. Працівниками було організовано порядкування території  біля Миколаївського мосту. Змінивши документи на граблі та сокири колектив міської ради дружньо  розпочав прибирання.  В результаті плідної праці територія була очищена від листя, парослі, сухого гілля та іншого сміття, яке залишили після себе недбайливі мешканці прилеглої  території.

Працівники міської ради на власному прикладі показали мешканцям, що чистота в місті це справа не тільки комунальних служб, а  й кожного мешканця окремо. Найменше, що може зробити кожен - це навести лад на своїй  території і так наше рідне місто стане набагато чистішим. Закликаємо всіх мешканців громади долучитися до прибирання та дотримуватися правил благоустрою задля краси та процвітання нашого міста і громади.