Бобринецька міська територіальна громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

НАБУВ  ЧИННОСТІ  ПУБЛІЧНИЙ  ДОГОВІР ПРО НАДАННЯ  ПОСЛУГИ З УПРАВЛІННЯ  ПОБУТОВИМИ  ВІДХОДАМИ

Дата: 02.11.2023 08:52
Кількість переглядів: 343

03 жовтня 2023 року Бобринецька міська територіальна громада  на офіційному веб-сайті https://bobrynecka-gromada.gov.ua  в розділі «Новини», «Послуги, договори та тарифи» опублікувала  оновлену редакцію тексту договору про надання послуги з управління побутовими відходами.

    Частиною 5  статті 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» (далі - Закон №2189) визначено, що публічні договори приєднання вважаються укладеними, якщо протягом 30 днів з дня опублікування тексту договору на офіційному веб-сайті органу місцевого самоврядування та/або на веб-сайті виконавця послуги співвласники багатоквартирного будинку не прийняли рішення про вибір моделі договірних відносин та не уклали відповідний договір з виконавцем комунальної послуги, а власник індивідуального (садибного) житлового будинку не вчинив дій щодо відключення (відмови) від послуг.

Таким чином, станом на 02 листопада 2023 року індивідуальний договір про надання послуги з управління побутовими відходами вважаються укладеними.

Починаючи з 02 листопада 2023 року, кожен власник квартири чи індивідуального житлового будинку користується  комунальними послугами без підписання окремого договору. Споживач та Виконавець  (комунальне підприємство Бобринецької міської ради «Комунальник», набувають всіх прав та обов'язків за відповідним Договором та несуть відповідальність за їх невиконання (неналежне виконання) згідно з умовами Договору та чинним законодавством України.

Отже, з вказаної дати (02 листопада 2023 року) чинною є форма Договору, опублікована на  офіційному веб-сайті міської територіальної громади, а всі раніше укладені договори втратили чинність.

Тож, шановні мешканці, користуємося послугою з управління побутовими відходами, виконуємо умови Договору та сплачуємо вчасно, не витрачаючи часу на підписання окремих угод.

 

        Звертаємо увагу, що при виникненні будь яких запитань (корегування

кількості осіб за певним місцем проживання, уточнення розміру нарахувань та

іншого), запрошуємо завітати до комунального підприємства  Бобринецької міської ради  «Комунальник» за адресою:  27200,  вул.Каштанова, 74, м.Бобринець, Кропивницького району, Кіровоградської   області, телефон: (05257)3-53-18, e-mail адрееса: kp.komunalnik.bob@ukr.net

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь