З ДНЕМ ТЕРОБОРОНИ!

Дата: 01.10.2023 08:00

Фото без описуШановні жителі громади, військовослужбовці Територіальної оборони!

Згідно з Указом Президента України  День територіальної оборони в Україні відзначається щороку у першу неділю жовтня. У 2023 році свято відзначається втретє. Але на згадку приходять перші дні повномасштабного вторгнення російських військ в Україну: тоді вся Бобринецька громада об’єднала зусилля і сотні чоловіків та жінок прийшли у центр комплектування і соціального забезпечення ЗСУ у Бобринці, щоб записатися до лав Тероборони. Це і є найвищим проявом громадянської свідомості і готовності захищати свою територію і всю Україну.

Дякую кожному, хто зараз несе службу в лавах Територіальної оборони.  Ви є народ і весь народ з вами: Перемоги та миру усій країні,  міцного здоров’я та благополуччя вам!

З повагою, Леонід Кравченко, голова Бобринецької міської територіальної громади