Премії та почесні нагороди педагогам вручив голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович

Дата: 28.09.2023 11:11

Фото без описуСеред нагороджених

Заслужений вчитель України Наталія Станіславівна БІБІК, педагог Бобринецького ліцею №1. Її нагороджено Премією Кіровоградської обласної ради та Кіровоградської обласної державної адміністрації за підготовку чотирьох переможців конкурсу Малої академії наук – найщиріші вітання від Бобринецької міської ради та усієї громади!

"Разом з традиційними привітальними моментами, предметно говорили і про справу. Подякував, що всупереч війні, навчають, волонтерять, допомагають з укриттями, опікуються переселенцями. Але знання є знання. Це пріоритет. І їх рівень, мотивацію вчителів необхідно підвищувати", - зазначив про зустріч у своєму Telegram-каналі голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович.

На знімках: архівне фото з мережі "Фейсбук" - виступ Наталії Бібік на ІІ турі Всеукраїнської олімпіади з історії; архівне фото з мережі "Фейсбук" - науковий керівник секцій історичного відділення Кіровоградської Малої академії наук.Фото без описуФото без опису