Вересень багатий на професійні свята

Дата: 08.09.2023 09:35

Фото без описуГолова Бобринецької міської ради Леонід Кравченко привітав колективи, вручив Грамоти та Подяки за сумлінну працю.

Кіровоградська обласна рада за поданням Бобринецької міської ради відзначила вагомі результати роботи працівників установ та підприємств.

• Грамотами Бобринецької міської ради відзначено адміністраторів ЦНАПу Олену Василівну Баклан і Тетяну Василівну Добрик.

З нагоди Дня фізичної культури і спорту, який припадає на 9 вересня,

Кіровоградською обласною радою, Бобринецькою міською радою відзначено:

• Подякою Кіровоградської обласної ради нагороджено вчителя фізичної культури Бобринецького ліцею №1 Малика Володимира Юрійовича.

• Грамотою Бобринецької міської ради нагороджено тренера-викладача ДЮСШ Філіпенка Ігоря Анатолійовича;

• Подякою Бобринецької міської ради – комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа» (директор Володимир Кундель).

10 вересня колектив Бобринецького управління газового господарства ВАТ «Кіровоградгаз» зустрічає професійне свято.

Грамотами Бобринецької міської ради

за сумлінну працю та з нагоди професійного свята відзначено:

• Слободянюка Андрія Вікторовича, провідного інженера підготовки виробництва БУЕГГ

• Княгніцького Володимира Романовича, майстра служби обліку природного газу БУЕГГ