«Готуємось до школи разом»

Дата: 30.08.2023 14:57

Представники служби у справах дітей Бобринецької міської ради спільно з комунальним закладом «Бобринецький міський центр соціальних служб» після проведення акції по збору шкільного приладдя для дітей, які виховуються у малозабезпечених сім’ях, та тих, які опинились у складних життєвих обставинах, вже вручили подарунки діткам у Бобринці.

31 серпня Наталія Телятник, Ірина Яновська та Руслан Корнієць (центр соцслужб) планують побувати ще в чотирьох сім’ях у селі Червона Долина. За їх інформацією, у сім’ях, які отримають благодійну допомогу, зібрану на акції «Готуємось до школи разом» виховується 21 дитина.

Працівники служб (Наталія Телятник, Ірина Яновська, Руслан Корнієць) та сім’ї, які отримали шкільне приладдя, вдячні жителям громади за розуміння і підтримку.