До уваги суб’єктів господарювання усіх форм власності!

Дата: 08.06.2023 13:39

Фото без описуНа виконання Рішення ради оборони Кіровоградської області від 02 червня 2023 року «Про забезпечення ефективності захисту повітряного простору та критичної інфраструктури Кіровоградської області» Бобринецька міська рада повідомляє наступне.

Суб’єктам господарювання усіх форм власності, що здійснюють діяльність на території Бобринецької громади, та фізичним особам під час комендантської години та у темну пору доби у разі надходження сигналів «Повітряна тривога» та визначених додаткових сигналів (сигналів небезпеки ураження ворожих БПЛА та інших) в зоні відповідальності заборонити експлуатацію джерел виробничого шуму (сільськогосподарської техніки, виробничих установок, машин, агрегатів та інших джерел – джерел виробничого шуму).