Мама, тато, я - спортивна сім'я

Дата: 07.05.2023 10:47

06 травня 2023 року на баскетбольному майданчику комунальної установи "Спортивний комплекс "Олімпієць" Бобринецької міської ради відбувся міський етап фізкультурно-оздоровчого заходу "Мама, тато, я - спортивна сім’я".

Активне впровадження фі­зичної культури і спорту в повсякденне життя сім’ї, пропаганда здорового спо­собу життя — ось головні завдання цього заходу.

Завдяки таким заходам з’являється можливість для батьків та дітей, окрім того, щоб бути спортивними та здоровими, більше об’єднатися між собою як одна команда, вчитися допомагати один одному, розуміти, підтримувати один одного і досягати разом перемоги.

Участь у даному заході прийняли 4 сім'ї: Василенко (тато Михайло, мама Дар'я, син Свердленко Іван), Колісніченко (тато Андрій, мама Вікторія, донька Анастасія) , Ляшенко (тато Сергій, мама Катерина, донька Анна) та Мусієнко (тато Сергій, мама Наталія, син Владислав).

Змагання проходили у веселій та дружній атмосфері. Кожна сім'я підтримувала і вболівала один за одного.

За результатами змагань маємо такі результати:

1 місце здобула сім’я Василенко;

2 місце - сім’я Мусієнко;

3 місце - сім’я Ляшенко.

Дякуємо усім учасникам, хто провів цей суботній день з нами!

Бажаємо всім здоров'я та мирного неба!