У НАШІЙ ПАМ'ЯТІ ВОНИ НАЗАВЖДИ ЗАЛИШИЛИСЬ

Дата: 20.02.2023 17:07

Фото без описуНебесна Сотня – герої незборені,

Найкращі, найвідважніші сини,

Яскравим сяйвом в небі засвітились,

Щоб інші мріяли, любили і жили…

Сьогодні вся країна вшановує памʼять Героїв Небесної Сотні.

Небесна сотня стала прикладом самопожертви в ім'я вищих ідеалів, одним із яких була гідність.

День Героїв Небесної Сотні - це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які ми воюємо.

З метою гідного вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні 20 лютого 2023 року у закладах освіти міста проведено інформаційно-просвітницькі, виховні тематичні заходи: покладання квітів до меморіальних дошок, інформаційні вісники, усні журнали «Події, що змінили світ», години пам’яті, уроки Мужності  «Небесна Сотня – в пам'яті назавжди», круглий стіл «Люди, які змінили хід історії», дискусійний клуб «Хто такий патріот?», перегляд та обговорення тематичних фільмів «Ангели майдану», «Чміль», майстер клас «Янгол-охоронець для Героя», інформаційно-тематичні виставки, акція «Подаруй свого Янгола Героям Небесної сотні», фотовиставка «Це зорі твої, Україно!», створення відеоролика «Небесна сотня журавлина», флешмоб «Зав’яжи стрічку Пам'яті на честь Героїв», зустріч з Віктором Чміленком, сином Героя Небесної Сотні.

У закладах культури громади проведено експрес-хвилинку «Герої нашого часу», виховні години «Гідності хай промінь не згасає», година пам'яті «Небесні ангели».

Нехай пам'ять про Героїв Майдану гуртує нас сьогодні та допомагає подолати всі перешкоди у боротьбі за Свободу, Гідність і Перемогу!