Відбулася позачергова 31 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 03.02.2023 11:18

03 лютого під головуванням міського голови Леоніда Кравченка відбулася позачергова 31 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перед початком сесії міський голова Леонід Кравченко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради Вікторія Літвінова та голова Бобринецької об’єднаної організації профспілки працівників освіти і науки України Лариса Цесарська привітали та вручили дипломи департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної військової адміністрації:

переможцю обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Фізична культура»  за зайняте 1 місце

МАЛИКУ Володимиру Юрійовичу – вчителю фізичної культури КЗ «Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області;

лауреату обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2023» у номінації «Захист України» за зайняте 2 місце

ШКРЬОБЦІ Олексію Олеговичу - вчителю предмета «Захист України» КЗ»Бобринецький ліцей №2» Бобринецької міської ради Кіровоградської області.

Також за участь в обласному турі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2023» та активну громадську позицію нагороджено почесними грамотами Кіровоградського обласного комітету профспілки працівників освіти і науки України.

Детальніше у статті «На вчительському п’єдесталі»

Після відкриття сесії всі присутні в сесійній залі вшанували хвилиною мовчання бійців-героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, яке було попередньо опрацьоване на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про припинення КНП «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради права постійного  користування земельною ділянкою;

2. Про утворення ініціативної групи з підготовки установчих зборів для формування складу  Молодіжної ради при Бобринецькій міській раді.