Різдвяний ярмарок футзалу

Дата: 24.01.2023 11:29

Фото без опису21 січня 2023 року в м. Кропивницький відбувся «Різдвяний ярмарок футзалу» серед юнаків 2006 р.н. та молодші. У змаганнях взяли участь 8 команд,  у тому числі і команда КЗ «ДЮСШ» Бобринецької міської ради.

У першій грі наші вихованці зустрілися з командою «Зірочка» (м. Кропивницький) та здобули впевнену перемогу з рахунком 5:0. Голи забили: Мазур Назар (1), Кононенко Кирило (2), Барвінок Микола (1), Подолінський Артем (1).

У другій грі змагалися з командою КДЮСШ-2 (м. Кропивницький) і поступилися   рахунком 1:5. Гол забив: Мазур Назар.

Після двох ігор наші футболісти вийшли в золоту лігу де грали за перше місце з командою КДЮСШ-2 «Піонер» і поступилися з рахунком 0:5. Здобули срібні медалі та посіли 2 місце в золотій лізі.

Тренує команду тренер-викладач Василенко Михайло Юрійович.Фото без опису