З днем працівників сільського господарства!

Дата: 20.11.2022 07:59

Шановні аграрії, трудівники сільського господарства!

Щиро вітаємо вас із професійним святом – Днем працівників сільського господарства!

У всі часи, праця виробників сільськогосподарської продукції була і залишається визначальною складовою розвитку держави, запорукою її процвітання і безпеки. Працьовиті руки, природна мудрість, багатий досвід віками живлять українську ниву. Нині кожен має можливість працювати на своїй землі, створювати підприємницькі структури, вільно розпоряджатися плодами своєї праці.

Бажаємо всім, хто причетний до цієї сфери – працівникам ланів і ферм, керівникам і працівникам сільськогосподарських підприємств, фермерських господарств, членам особистих селянських господарств, ветеранам сільськогосподарського виробництва впевнено тримати курс на успіх і процвітання.

Нехай ваша досвідченість, невтомність і наполегливість стануть запорукою добрих засівів, рясних сходів та щедрих урожаїв, а вміле та ефективне господарювання забезпечать вигідний збут вирощеної продукції та процвітання міської громади.

Мирного неба вам, сімейного благополуччя та міцного здоров’я!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус