Привітали працівників культури з професійним святом

Дата: 09.11.2022 15:38

9 листопада у приміщенні Бобринецької дитячої школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Міський голова Леонід Кравченко привітав представників культури та нагородив грамотою Бобринецької міської ради за відповідальне ставлення до виконання посадових обов’язків, особистий внесок в галузі культури, активну громадську позицію та з нагоди Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва:

КВАШЕНКО Юлію Валерїївну - Директора комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради

МИШАКІНУ Валентину Анатоліївну - Керівника театру «Філії №1-міський будинок культури» комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради

СОЛОДКУ Тетяну Сергіївну - Фахівця апарату відділу освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради

Оголосив подяку Бобринецької міської ради

ПОЛШКОВУ Євгенію Федоровичу - Робітнику з комплексного обслуговування та ремонту будинків комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради

ЧЕМЕРИСУ Андрію Юрійовичу - Екскурсоводу комунального закладу «Бобринецький міський краєзнавчий музей імені Миколи Смоленчука» Бобринецької міської ради.