Вручили набори для школярів

Дата: 01.09.2022 10:03

Фото без описуБобринецька міська рада спільно з інспекторами ювенальної превенції відділення поліції № 3 (м. Бобринець) Кропивницького РУП ГУНП в Кіровоградській області провели благодійну акцію «Готуємось до школи разом», метою якої було підтримати дітей внутрішньопереміщених сімей, дітей які виховуються у малозабезпечених сім’ях та тих, які опинились у складних життєвих обставинах.

Завдяки небайдужим громадянам міста вдалось зібрати безліч корисних речей, таких як: шкільні рюкзаки, канцелярське приладдя, підручники, розвиваючі ігри та інше.

Напередодні Дня Знань зібрані протягом акції речі були передані школярам, а саме: 10 наборів для першокласників, які входять до числа переселенців, а також набори для 36 дітей, які відносяться до сімей зі складними життєвими обставинами.

Хочемо виразити подяку всім хто долучився до даної акції.Фото без описуФото без опису