З ДНЕМ МЕДИЧНОГО ПРАЦІВНИКА!

Дата: 19.06.2022 08:00

Фото без описуШановні працівники та ветерани медичної галузі Бобринецької громади!

Вітаємо Вас із професійним святом – Днем медичного працівника. Це свято лікарів, фельдшерів і медсестер, водіїв «Швидкої допомоги», санітарок і лаборантів, тих, хто охороняє здоров'я жителів нашої громади. У медицині немає другорядних професій - від кожного з вас, від вашої уваги, вашого терпіння, вашої самовіддачі, залежить життя багатьох людей.

Сьогодні вам не легко працюється в умовах  реформування галузі медицини, ви рятуєте життя людей, лікуєте, ведете профілактичну роботу, вірні своїй справі. За це Вам велика вдячність «люди в білих халатах». Щира дяка Вам за вірність благородному покликанню і обов'язку. Ваша професія не знає свят і вихідних, вимагає великого терпіння, мужності, душевної чутливості.

Низький уклін вам за ваші добрі серця та золоті руки, високий професіоналізм та щоденну виснажливу працю. Щиро зичимо вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі. Нехай добро, яке ви робите, повертається до вас сторицею. Нехай Господь рясно благословить кожен день вашого життя!

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус