Співпраця триває

Дата: 03.06.2022 16:16

Фото без опису20 травня та 02 червня 2022 року на базі КЗ «Бобринецький ліцей №1» завдяки спільній діяльності психологічного хабу (координатор  Надія ТУРЕНКО), КЗ «Бобринецький міський Центр соціальних служб» (директор Ірина ЯНОВСЬКА), КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр (фахівець Олена ЧУБАКОВА) та за технічної підтримки КЗ «Бобринецький ліцей №1» (директор Володимир КАРПУК) представниками Кропивницького центру Міжнародної організації «Лікарі без кордонів» проведено тренінгові навчання на тему «Робота з внутрішньо переміщеними особами у воєнний час». Навчання проводили куратор організації пані Аріадна (Мексика), кризові психологи центру Андрій ФОМЕНКО та Аліса КУШНІРОВА.  Одержані знання працівники закладів освіти при потребі матимуть можливість застосувати на практиці, в тому числі в рамках проведення акції «Літо-2022: разом до Перемоги!».

Учасниками тренінгу були практичні психологи, соціальні педагоги, педагогічні та медичні працівники закладів загальної середньої, дошкільної освіти, КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр.

Присутні оволодівали методами і  техніками надання першої психологічної допомоги у воєнний час, подолання стресу у дітей та дорослих, підтримки дитини під час воєнних дій, самодопомоги, психологічного та соціально-педагогічного супроводу внутрішньо переміщених осіб.

За попереднім оголошенням бажаючі мали можливість отримати індивідуальні психологічні консультації кризового психолога.Фото без описуФото без опису