Відбулася чергова 24 сесія міської ради восьмого скликання

Дата: 31.05.2022 16:40

31 травня під головуванням Бобринецького міського голови Леоніда Кравченка відбулася чергова 24 сесія Бобринецької міської ради восьмого скликання.

Перед початком сесії міський голова Леонід Кравченко привітав і вручив атестаційні свідоцтва Департаменту культури та туризму Кіровоградської обласної державної адміністрації, обласного Центру народної творчості які підтверджують що виконавська майстерність, художній рівень  та матеріально-технічна база:

Народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка» відокремленого структурного підрозділу «Філія № 1 – міський будинок культури» комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради;

Народного аматорського вокального жіночого квартету «Лілея» відокремленого структурного підрозділу «Філія № 1 – міський будинок культури» комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради;

Народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина» відокремленого структурного підрозділу «Філія № 1 – міський будинок культури» комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради відповідають вимогам положення про народний (зразковий) аматорський колектив, затвердженого наказом Міністерства культури і мистецтва України від 23 червня 1999 року №415 та наказом Міністерства культури України від 11 жовтня 2013 року №968 «Про внесення змін до наказу Міністерства культури України від 23 червня 1999 року №415» і за колективами зберігається присвоєне у 1990 році звання «народний аматорський колектив».

Також відповідно до розпорядження Бобринецького міського голови від 30 травня 2022 року №81 оголошено подяку Бобринецької міської ради за сумлінну працю, виконавську майстерність, художній рівень та особистий внесок у розвиток вокального мистецтва в Бобринецькій громаді учасників вокальних колективів, що підтвердили своє почесне звання «Народний» «Філії № 1 – міський будинок культури», комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради,  закладів освіти та культури міста Бобринця, а саме:

КВАШЕНКО Юлії Валеріївні – директору комунального закладу «Центр культури та дозвілля» Бобринецької міської ради;

ПЕТРІЧЕНКО Наталії Василівні – керівнику народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

ЄРЬОМІНІЙ Світлані Михайлівні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

КОРОПАТНЮК Юлії Олексіївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

ЗМИКАЛО Валентині Миколаївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

КРАВЧЕНКО Світлані Василівні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

МАЛЕЦЬКІЙ Олені Миколаївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка»;

ГНАТЕНКО Олені Василівні – акомпаніатору народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Росинка».

ТЕЛИХ Наталії Володимирівні – керівнику вокального жіночого квартету «Лілея»;

ЩІЧЕНКО Катерині Юріївні – учасниці вокального жіночого квартету «Лілея»;

МЕЛЬНИЧЕНКО Тетяні Анатоліївні – учасниці вокального жіночого квартету «Лілея»;

ПОНОМАРЕНКО Галині Василівні – учасниці вокального жіночого квартету «Лілея».

ВОЗНЮК Марії Миколаївні – керівнику народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

МАТЮХІНІЙ Ніні Василівні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

ОХРІМЕНКО Катерині Анатоліївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

ГОЛИК Людмилі Олександрівні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

ПЕТРІЧЕНКО Наталії Василівні –  учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

ІЩЕНКО Ользі Сергіївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

СОЛОДКІЙ Тетяні Сергіївні – учасниці народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина»;

ПОСАВЧЕНКУ Сергію Володимировичу – акомпаніатору народного аматорського жіночого вокального ансамблю «Червона калина».

Після відкриття сесії всі присутні в сесійній залі вшанували хвилиною мовчання бійців-героїв, які віддали життя у боротьбі за незалежність і територіальну цілісність України.

У ході пленарного засідання було розглянуто питання порядку денного, які були попередньо опрацьовані на засіданні постійних комісій міської ради, а саме:

1. Про передачу матеріальних цінностей.

2. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 03 листопада 2020 року №12 «Про утворення виконавчого комітету Бобринецької міської ради».

3. Про доцільність ліквідації  Комунального закладу «Бобринецька  дитяча школа мистецтв» Бобринецької міської ради.

4. Про доцільність ліквідації   закладу «Міський будинок культури» Бобринецької міської ради.

5. Про доцільність ліквідації   закладу «Міська бібліотека №2» Бобринецької міської ради.

6.  Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 10 червня 2016 року № 421 «Про відділ освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради» (у редакції рішення Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 195 «Про перейменування відділу освіти, молоді та спорту Бобринецької міської ради у відділ освіти, культури, молоді та спорту Бобринецької міської ради та затвердження положення про нього в новій редакції»), шляхом викладення його в новій редакції.

7. Про визнання комплексу будівель аварійними та надання дозволу на його знесення (ліквідацію).

8. Про відмову Бойко Яні Романівні у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність орієнтовною площею 2,00 га для ведення особистого селянського господарства.

9. Про затвердження  Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Бобринецької міської ради «Центр Дії» у новій редакції.

10. Різні.