Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради

Дата: 25.05.2022 16:02

25 травня 2022 року відбулося чергове засідання виконавчого комітету Бобринецької міської ради під головуванням міського голови Леоніда Кравченка.

На засіданні члени виконкому заслухали питання:

1.Про затвердження Комплексної програми профілактики злочинності на території Бобринецької міської територіальної громади на 2022-2024 роки.

2.Про внесення змін до Програми по наданню одноразової матеріальної допомоги мешканцям(-кам) Бобринецької міської територіальної громади, які опинилися в складних життєвих обставинах, соціальна підтримка учасників (-ць) антитерористичної операції і членів їх сімей, сімей загиблих учасників(-ць) АТО/ООС та вшанування пам’яті загиблих на 2020-2025 роки затвердженої рішенням Бобринецької міської ради від 24 грудня 2020 року № 192 (в редакції рішення виконавчого комітету Бобринецької міської ради від 29 березня 2022 року №101).

3.Про внесення змін до Програми підтримки і розвитку первинної та вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги, що надається  комунальним некомерційним підприємством «Бобринецька лікарня»  Бобринецької міської ради, на території Бобринецької міської територіальної громади, на 2021-2025 роки.

4.Про внесення змін до  фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Бобринецька лікарня» Бобринецької міської ради на 2022 рік.

5.Про внесення змін до Програми  фінансової підтримки Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» на 2022-2025 роки.

6.Про внесення змін до  фінансового плану Бобринецького міського комунального підприємства «Міськводоканал» на 2022 рік.

7. Про масові заходи на території Бобринецької міської територіальної громади  на період дії воєнного стану.

8. Про внесення змін до рішення Бобринецької міської ради від 23 грудня 2021 року № 1183 «Про бюджет Бобринецької міської територіальної громади на 2022 рік».

9.Про погодження прийняття на баланс матеріальних цінностей.

10. Про затвердження Акта приймання-передачі.

11. Про надання статусу дитини-сироти.

12. Про дозвіл на риття траншеї та прокладання водопроводу за заявою громадянки МАКСИМЧУК О.А..

13.  Про зняття з квартирного обліку за заявою громадянина Ковальчука М.С..

14. Про зняття з квартирного обліку за заявою громадянки Лубкіної О.А..

15. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

16. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

17. Про виділення одноразової матеріальної допомоги.

18. Різне.