Мотиваційний турнір з міні-футболу

Дата: 23.05.2022 15:15

Фото без опису22 травня 2022 року на запасному футбольному полі КУ «СК «Олімпієць» Бобринецької міської ради проводився мотиваційний турнір з міні-футболу з метою підняття бойового духу та мотивації військовослужбовців ЗСУ, вшанування пам’яті Героїв України, які віддали життя за територіальну цілісність та суверенітет нашої держави.

Участь у даному заході прийняло 6 команд, а саме: 4 команди з Бобринецької міської ТГ - «Єдність», «Молодість», «КЗ «ДЮСШ», «Нептун» та 2 команди з Кетрисанівської сільської ТГ - «Олексіївка», «Тарасівка».

Хвилиною мовчання вшановано усіх, хто загинув унаслідок збройної агресії російської федерації.

З вітальним словом до учасників змагань звернувся Бобринецький міський голова Леонід Кравченко. Наголосив, що даними заходами ми об’єднуємося задля підтримки наших Збройних Сил України, а також для розвитку спорту.

Змагання проводилися у дружній обстановці.

За результатами змагань досягнуті наступні результати:

1 місце – команда «Молодість» (Василенко Михайло, Сирота Олександр, Квашенко Сергій, Кравченко Рома, Ліщук Павло, Шаманський Віталій);

2 місце – команда «КЗ «ДЮСШ» (Корчаченко Артем, Каранаєв Денис, Кононенко Кирило, Подолінський Артем, Лашкул Іван, Черненко Сергій, Філіпенко Ігор);

3 місце – команда «Тарасівка» (Александров Артур, Жак Олександр, Оргеєв Едуард, Пісний Денис, Філатов Назар).

Дякуємо всім учасникам, гостям, уболівальникам, що долучилися до заходу і фінансово підтримали наші Збройні сили!

Бажаємо всім здоров’я, мирного неба та перемоги!