З днем пожежної охорони!

Дата: 17.04.2022 08:00

Шановні вогнеборці!

Щиро вітаємо усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони, почесних ветеранів галузі з професійним святом - Днем пожежної охорони!

Відзначення вашого професійного свята є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій, людей сильних духом, котрі на межі ризику не раз доводили безмежну відданість своїй справі.

Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові у будь-яку хвилину, не вагаючись, ризикуючи власним життям, прийти на допомогу тим, хто її потребує.

Низький уклін за вашу нелегку працю, героїзм і відвагу.

З нагоди професійного свята щиро бажаємо усім Вам міцного здоров’я, всіляких гараздів та побільше життєвих благ і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир, злагода та сімейне благополуччя панують у ваших домівках, а Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус