З Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення

Дата: 20.03.2022 08:00

Фото без описуЩиро вітаємо з професійним святом - Днем працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення – колективи комунальних підприємств міста.
Щоденно ви  виконуєте, на перший погляд, непомітну , але дуже важливу справу , без якої сьогодні важко уявити життя! Саме вашою важкою працею забезпечується стабільна робота комунального господарства. Ви піклуєтесь, щоб у наших домівках була вода, щоб тішили око прибрані вулиці, парки.
На Ваших плечах лежить величезна відповідальність за забезпечення нормальної життєдіяльності громади. Вдень і вночі, без вихідних, у складних фінансових умовах, завдяки відданості своїй справі вам вдається підтримувати роботу всіх систем життєзабезпечення міста.
Дякуємо вам за нелегку працю і від щирого серця бажаємо міцного здоров’я, добробуту і достатку, впевненості у завтрашньому дні, миру і злагоди!
З повагою Бобринецька міська рада, її виконавчий комітет та депутатський корпус