Оперативна інформація станом на 26.02.2022

Дата: 26.02.2022 13:57

Фото без опису

Шановні жителі Бобринецької та Кетрисанівської громад, земляки, які перебувають на території громад!

Керівництво громад – міський голова Леонід Кравченко та Кетрисанівський сільський голова  Віктор Поліщук цілодобово контролюють ситуацію в громадах та в напрямку Бобринеччини, перебувають на постійному зв»язку з керівником Центру комплектування та соціального забезпечення військовослужбовців ЗСУ, керівником самооборони Миколою Капітоненком.

Застерігаємо: на телефони ваші чи ваших рідних можуть приходити неправдиві повідомлення. Не піддавайтеся паніці, не погіршуйте своє здоров’я – цього очікує ворог для дестабілізації роботи медицини.

З’ясувати обставини можна по телефонах, які працюватимуть цілодобово.

Міської ради: 05257 3-41-18, 068-0951866,

Кетрисанівської сільської ради: 05257 3-40-26, 097-1052959, 096-2660166, 096-1424647.

Прохання до молодшого покоління, до старост сіл: прочитайте чи розкажіть достовірні новини з офіційних сайтів своїм старшим рідним, знайомим, людям, які живуть самотньо і не мають доступу до місцевих новин, роздрукуйте оперативну інформацію і розмістіть у центрі кожного села в людних місцях (наприклад магазинах).

ПОТРІБНО ЗНАТИ: НІЯКОЇ ВОРОЖОЇ ТЕХНІКИ БІЛЯ СІЛ ЧИ В СЕЛАХ МИКОЛАЇВСЬКОГО НАПРЯМКУ (ЯК І В ІНШИХ НАПРЯМКАХ) НЕМАЄ!

Голови громад тримають постійний зв'язок з автодором.

В Бобринці, селах громади,  в усіх населених пунктах Кетрисанівської громади цілодобово чергують загони самооборони, охороняються всі об»єкти соціальної сфери.

По сільських закладах культури облаштовано спальні місця для прийому людей з сусідніх областей.

Організовано багато груп для виявлення ворожих поміток, якщо такі є, на дорогах чи будівлях.

По усій території є газопостачання, водопостачання, електроенергія.

Комунальні служби Бобринця працюють у штатному режимі.

Комунальна служба Кетрисанівської громади задіяна у забезпеченні правопорядку. Прохання до жителів сіл: якщо є некритичне порушення водогонів: потерпіти і не нагнітати обстановку.

Лікарні забезпечені усім необхідним, в тому числі достатнім медперсоналом.

Переміщені в Бобринець люди забезпечені на даний час усім необхідним.

Діє воєнний стан і комендантська година: розкажіть про це дітям. Наразі школярі на канікулах, педагогічні колективи працюють.

В магазинах також є все необхідне.

Звернення представників влади до правопорушників: ми всі переживаємо біду, більшість людей не має значних коштів, усі допомагають обороні країни, чим можуть. Людям не потрібен додатковий стрес.

Якщо маєте потребу в харчуванні –  звертайтеся до влади і вам допоможуть.

Всі мають дотримуватися правил дорожнього руху.

Потрібно знати: діє воєнний час і дії стосовно порушників будь-яких законів держави чи людського співжиття будуть відповідними.

Нагадаємо: потрібні продукти харчування, які можна приносити у Бобринецький коледж (гуртожиток, центральний вхід біля головного корпусу).

Готівкові кошти для забезпечення потреб тероборони та Збройних Сил України  приймають у вихідні та в робочі дні в приміщенні адміністративної будівлі працівники редакції «Честь хлібороба» (адмінбудинок, центральний вхід, запитати у чергового).

По сільських старостатах кошти надавати у бібліотеки та старостам під запис і розписи.

Надані продукти та кошти обліковують, контролюються та видаються на потреби за розпорядженням керівника Центру комплектування Миколи Капітоненка.

Вдячні усім, хто вже у п’ятницю та в суботу відреагував на повідомлення і надав допомогу.

ТОЖ, ХТО МОЖЕ, ДОПОМАГАЄ БУДЬ-ЯКИМИ КОШТАМИ,

ХТО МОЖЕ – БУДЬ-ЯКИМИ ПРОДУКТАМИ.

МИ Є ЛЮДЬМИ, В НАС ЖИВА ДУША,

РАЗОМ МИ СИЛЬНІШІ,

ТОМУ КОЖНА НАША ГРИВНЯ, КОЖНА ХЛІБИНА, КАРТОПЛИНА

ЧИ ПЛЯШКА ОЛІЇ,

ХТО СКІЛЬКИ МОЖЕ І ЧИМ МОЖЕ –  ЦЕ ДЛЯ НАШОГО СПІЛЬНОГО СПОКОЮ, ЗА ЯКИЙ СТОЯТЬ УКРАЇНСЬКІ ВІЙСЬКОВІ І ЦИВІЛЬНІ ЧОЛОВІКИ У НАС НА ТЕРИТОРІЇ.

МИ ВСІ В ОДНАКОВОМУ СТАНОВИЩІ : МИ ЗАХИЩАЄМО СЕБЕ, МАЙБУТНЄ СВОЇХ ДІТЕЙ, СПОКІЙ СТАРИКІВ, РІДНУ ДЕРЖАВУ УКРАЇНУ,

СЬОГОДНІ ЦЕ Є НАЙГОЛОВНІШИМ!