єМалятко – перша в Україні комплексна адміністративна послуга

Дата: 17.02.2022 14:28

Шановні батьки!

Щиро вітаємо Вас з народженням дитини та запрошуємо до нашого Центру надання адміністративних послуг для оформлення свідоцтва про народження вашого немовляти.

єМалятко – перша в Україні комплексна адміністративна послуга, при створенні якої застосовано принцип об’єднання послуг за життєвою ситуацією. Загалом вона передбачає 10 послуг для батьків новонароджених в одній послузі від держави.

єМалятко надає можливість отримати бажані послуги протягом 15 хвилин за однією заявою в одному місці.

Сьогодні у приміщенні ЦНАП Бобринецької міської ради щасливий тато Артем Кіраль отримав свідоцтво про народження своєї донечки .

Реєстрація народження за допомогою єМалятко — це:

Зручно. За допомогою єМалятко можна замовити усі потрібні послуги для немовляти у зручний час та у зручному місці.

Сучасно. Заяву єМалятко можна подати онлайн на порталі Дія. Більше не потрібно десятки різних заяв, робити ксерокопії документів та стояти у чергах.

Швидко. Орієнтовний час заповнення заяви єМалятко — 10-15 хв, реєстрація народження відбувається протягом 1 робочого дня.

Безпечно. Подана онлайн заява єМалятко допомагає не тільки заощадити час, а й не піддавати ризику своє здоров’я та здоров’я родини у час поширення Covid-19.

Які послуги доступні?

єМалятко є першою в Україні адміністративною комплексною послугою, яка дозволяє батькам новонародженої дитини за однією заявою отримати державні послуги потрібні для новонародженої дитини.

Серед них базовими (обов’язковими) послугами комплексу єМалятко є:

- державна реєстрація народження. Ви отримаєте свідоцтво про народження дитини;

- визначення походження дитини. У свідоцтві про народження буде вказана інформація про батьків малюка.

Послуги на вибір:

- призначення допомоги при народженні дитини. Розмір допомоги при народженні складає 41280 грн. Одноразова виплата здійснюється у сумі 10320 грн., а решта виплачується щомісячно по 860 грн. протягом 36 місяців;

- реєстрація в державному реєстрі фізичних осіб-платників податків. Податковий номер дитини буде внесено до свідоцтва про народження;

- призначення допомоги багатодітним сім’ям. На третю і кожну наступну дитину в сім'ї батьки отримують по 1 700 грн щомісячно до досягнення нею 6 років;

- реєстрація місця проживання дитини. Батьки повинні зареєструвати місце проживання дитини протягом трьох місяців з дня її народження. Дитина віком до 14 років може бути зареєстрована лише за місцем проживання батьків (або одного з них);

- присвоєння дитині унікального номера запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР). Номер буде внесено до свідоцтва про народження;

- визначення належності дитини до громадянства України;

- внесення відомостей про дитину до Реєстру пацієнтів, що ведеться в центральній базі даних електронної системи охорони здоров’я (у випадку отримання послуги на основі медичного висновку про народження);

- надання грошової компенсації вартості одноразової натуральної допомоги "пакунок малюка". Послугу можуть оформити лише ті батьки, які обрали гроші грошову компенсацію замість пакунка малюка.

Які документи потрібні, щоб отримати послугу єМалятко у нашому ЦНАПі?

Вам знадобляться:

- оригінали паспортів батьків або цифрові паспорти у застосунку Дія;

- номер медичного висновку або оригінал медичного свідоцтва про народження (форма 103/о, видається у пологовому будинку);

- податкові номери обох батьків;

- інформація про дату, місто та орган, що уклав шлюб (якщо батьки перебувають у шлюбі);

- УНЗР одного з батьків для присвоєння УНЗР дитині (за наявності УНЗР у одного з батьків);

- номер банківського рахунку у форматі IBAN для зарахування допомоги на дитину.

Також може знадобитися:

- письмова згода одного з батьків щодо присвоєння дитині прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки мають різні прізвища і заяву подає один із них);

- письмова згода другого з батьків щодо реєстрації народженої дитини з одним із них прізвища – обов’язково нотаріально посвідчена! (якщо батьки зареєстровані за різними адресами і заяву подає один із них).

Отримати послугу неможливо, якщо:

у вашої дитини вже є свідоцтво про народження;

дитина народилася поза лікувальним закладом;

дитина народилася поза межами України;

один із батьків дитини є громадянином іншої країни;

шлюб між батьком і матір'ю було укладено в іншій країні;

у пологовому будинку вам видали медичне свідоцтво про народження старого зразка (форма 103/о) (у разі подання електронної заяви на порталі електронних послуг Дія).

Чекаємо вас за адресою м.Бобринець,вул.Каштанова, буд.84,

телефон: +380989895028, 3 46 51