Вітаємо ветерана Хмаріна Івана Васильовича з 97-річчям

Дата: 06.02.2022 08:03

Фото без опису

6 лютого святкує свій 97-й День народження ХМАРІН Іван Васильович- ветеран Великої Вітчизняної війни, учасник бойових дій, поважна людина із значними досягненнями та неабияким життєвим досвідом.

За    період свого життя Іван Васильович

удостоєний багатьох нагород: кавалера орденів «Червона Зірка», «Вітчизняної війни ІІ ступеню» та багатьох медалей людини, літопис життя якої вписано в книгу пам’яті «Зірка Пам’яті»  - Хмаріна Івана Васильовича.

У цей святковий день дякуємо Вам, Іване Васильовичу, за Перемогу, за мужність та патріотизм. Ви – приклад вірності та героїзму. Прийміть наші щирі побажання міцного здоров’я та щасливого довголіття. Нехай любов і увага близьких наповнюють Ваше золоте серце радістю! Зичимо  бадьорого настрою та наснаги!

З повагою міська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет Бобринецької міської територіальної громади та актив міської організації ветеранів України!